| MonyMoniq a întrebat:

Am telefon,, LG KP260" Si eu mi-am bagat mai multe numere de telefon in agenda si le-am pus nume, dar cand sun, sau ma suna cineva pe care il am in agenda nu imi apare numele doar numarul.De ce si ce i-as putea face? Deoarece am cautat pe la setari si nu am gasit.Mersi mult!

2 răspunsuri:
| axe95 a răspuns:

Incearca sa verifici si in agenda telefonului si in a cartelei daca numarul resprectiv este salvat si in telefon si in agenda sau este salvat de mai multe ori cu nume diferite asa iti face, funda?

| MonyMoniq explică (pentru axe95):

Am verificat, nu e asacrying ce sa-i fac?cryingcryingcrying