| Eu37363 a întrebat:

Am terminat clasa a11 a profesionala si vreau sa continui. Am auzit ca pot face seral sau fara frecventa. Este adevarat? Si cand trebuie sa te duci la cursuri

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate continua liceul la 2 forme: cu frecventa la seral sau cu frecventa redusa, nu exista fara frecventa.
La seral cursurile se fac seara (eu faceam de la 17 la 21) iar la frecventa redusa vineri si sambata.
La ambele forme se mai fac 3 clase, respectiv cl.XI, XII si XIII.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o să muncești, te duci când apuci. Dacă nu lucrezi, te duci la ore.