| GeorgeMihai a întrebat:

Am trimis cuiva cerere de prietenie și am decis la câteva zile de când nu am primit confirmarea de " acceptare " a prieteniei, să intru pe profilul respectivei persoane pentru a vedea dacă mi-a acceptat sau nu cererea. Aflu cu stupoare că nu mai apărea acel buton de trimitere cerere ci doar butonul de mesaj și lângă acel buton unde blochezi sau orice altceva. Ce poate însemna? Mi-a respins cererea sau mi-a dat restricție ceva?

Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca petitconseil are dreptate. A restrictionat acceptarea de noi prieteni.
Sunt convins ca nu a facut-o din cauza ta. Poate si altii i-au cerut prietenia si a luat aceasta decizie un pic cam agresiva (as spune eu).

| petitconseil a răspuns:

Cred ca afacut setari sa nu mai poata primi cereri de prietenie de la nimeni...asa cred.