| AlexandrulS a întrebat:

Am uitat parola la mesenger. mda. stiu dar am pus sa intre automat si de atata timp nu o mai stiu. dar aucum am si alta problema. cand dau sa imi aflu parola ma intreaba "neste" chestii pe care eu nu le mai stiu ca le-am facut in 2006 idiul. ce alte solutii pot fi fara acele intrebari si date si etc? Mare nevoie de ajutor mult.1! 1

1 răspuns:
| ErrorFound a răspuns:

Este o chestie: daca dai sa-ti salveze parola si sa o recunoasca messengerul tau pastreaza o copie a ei in fisierele lui.
Intra acolo unde ai instalat messengerul si cauta un document.txt unde o sa-ti scrie Id-ul si parola.
De aici in colo nu te pot ajuta fiindca eu nu am dat niciodata sa-mi salveze parola si nu stiu cum se numeste documentul.Mult noroc!