| dianavultur32 a întrebat:

Am un aparat foto KODAK si de cate ori imi instalezi poze si video de pe el pe calculator imi apar pozele si video dar nu se aude. La video nimic nu stiu ce are se vede imaginea dar nu se aude nimic, am incercat sa dau volumul mai tare dar tot nimic imi puteti spune ce are sau ce sa fac sa mearga volomul? va rog

1 răspuns:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Si eu tot de la Kodak am aparatul:X.Ei bine eu daca deschid videoul prin Kodak nu se aude nimic,exact cum ai zis tu, dar daca deschid videoul in real player sau in winamp se si vede, se si aude.Incearca si tu.Bafta.