| ioanaalexandra1997 a întrebat:

Am un blackberry 8520 curve si nu imi mai merg butoanele din care sa dau volumul mai tare sau sa intru direct pe camera. daca intru din meniu imi merge. ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| RomeoR a răspuns:

Si mie imi plac curvele laughing Din pacate singurul lucru pe care poti sa il faci e sa il duci la un service, asta deoarece cele afectate sunt butoanele in sine nu software-ul. Daca era software-ul (setarile telefonului) le puteai regla tu, dar in cazul acesta... imi pare rau