| PsychoDLight a întrebat:

Am un blog pe platforma wordpress : urbanlegendbest.wordpress.com

Vreau sa il fac urbanlegendbest.com

Ce imi sugerati : sa cumpar domeniu de la o firma de webhosting romaneasca? sau pot sa fac asta in cadrul wordpress, adica sa cumpar de la ei domeniu si sa mi-l convertesc direct?
Cum ar fi mai avantajos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat un pic in blogul tau, ai ceva continut, daca esti sigur ca mai ai de gand sa completezi mereu atunci iti cumperi un domeniu pe ro, avantajele sunt mult mai multe decat pe un subdomeniu gratis plus pe pe extensia.ro domeniul este al tau pe viata.
Un domeniu necesita intretinere, daca esti sigur ca nu ai timp, bani pentru gazduire si ca nu o sa mai scrii nimic nu te arunca la un domeniu atunci.

4 răspunsuri:
| blogumeu a răspuns:

Iti recomand domeniu.eu 1.23 euro cu tva http://www.despregazduire.ro/suport/aff.php?aff=608

| Evans a răspuns:

Eu zic sa-ti iei de la ei direct asa nu vei avea probleme happy

| alexcatana a răspuns:

Nu face greseala sa comanzi de la " despregazduire.ro" o sa ai probleme vesnice cu ei :)
daca ai nevoie de ajutor support si consultanta www.websignal.ro

| alexc1994 a răspuns:

Daca vrei poti lua un webhost free de la http://forweb.eu si poti primi domeniu free dupa ce vb si te intelegi cu ei