| scorpionalb a întrebat:

Am un cont de goalunited si vreau sa-l sterg cum >fac?

Răspuns Câştigător
| AndreiDJ a răspuns:

Te loghezi dai pe casa si acolo tia pare mai multe dai pe dedali si apoi iti apare ceva nu te intereseaza aia acolo sus este administrare cont si restul te descurci.dai funda? funda este pamblica din dreapta unui raspuns

2 răspunsuri:
| XtiGrEx3S a răspuns:

Draga bogdan pentru a sterge contul de goalunited trebuie sa dai in sectiunea acasa la date la administreaza cont dk ti se pare dificil da-mi contul pe id-u gabi.petcu99 sper sa te fi ajutat si o banglica sa castig

Răspuns utilizator avertizat