| Bishop a întrebat:

Am un cont de youtube care este conectat printrun cont google. Eu acum mi-am schimbat contul google şi vreau să-mi mut canalul pe contul ăsta nou, numai că nu pot. Am încercat la setările de pe youtube, la gestionarea contului, să schimb contul google prin care este conectat contul youtube, numai că îmi spune că contul este conectat în mod permanent la contul google. Cum modific asta? Nu găsesc. Am încercat să şterg contul google, dar nu pot decât dacă şterg şi contul youtube, şi bineînţeles că nu vreau asta. Deci cum rezolv treaba asta?

2 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Da, trebuie sa iti faci un nou cont youtube sau este posibil sa mearga daca dai log out de peste tot la vechiul cont google.

| Bishop explică (pentru Agnes00):

Nu, este exclus să îmi şterg contul, am multe pe el, şi n-am la ce să dau log out, pentru că nu am altceva decât youtube'ul pe el.