| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont pe TPU de prin 2012 in care nu am intrat de mult timp, iar cand am solicitat o noua parola cu cateva zile in urma, nu am primit niciun raspuns.

Tot astfel, pentru a-mi crea contul acesta, m-am inscris exact cu emailul folosit in contul cel vechi. Nu ar fi trebuit sa ma anunte ca emailul este deja inregistrat in baza lor de date?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuia sa soliciti o noua parola, tot ce trebuia era sa-ti schimbi tu parola din Setari cont.
Nu stiu daca ar fi trebuit sau nu sa te anunte privind email-ul, poti sa te interesezi scriind un mesaj din Contact.

| laSoledad a răspuns (pentru Ioandelasal):

Ideea este ca nu am putut intra deloc in contul cel vechi, de asta nu s-a putut rezolva nimic.