| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont pe TPU de prin 2012, in care nu am mai intrat de mult timp, iar la login a aparut eroare la autentificare. Cum se procedeaza in situatia asta?

Am apasat "Ai uitat parola?", am introdus emailul, dar nu am primit niciun raspuns. Nici in sectiunea Spam nu apare.

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Poate are o intarziere sau incearca sa iei legatura cu echipa TPU prin retelele de social media sau de la contact, e in josul paginii.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Trebuie sa introduci adre de e-mail cu care ti-ai facut acel cont.

| laSoledad a răspuns (pentru Nemessys):

Pe aceea am introdus-o.