| Cezar_Demidov_1997 a întrebat:

Am un frate 18 ani care face 19ani in 28 noiembrie si vreai sa-i iau un cadou personalizat si amuzant.
Dar nu stiu ce sa-i iau.
Sugesti lucruri si siteuri de pot lua?

Răspuns Câştigător
| AnielAn a răspuns:

Nu am neaparat o idee de un cadou dar iti pot zice cum l-ai putea oferi, cum am facut noi la o prietena. Am impachetat un lant ( in cazul tau un ceas sa zicem dar sa nu fie ala cadoul initial adica la fata aia i-am luat un lant de la bunicamea, asa de gluma dar cadoul era un lant placat cu aur) in mai multe hartii adica sa desfaca pana se plictiseste si pe ele scriam tot felul de mesaje. Iar dupa i-am dat si cadoul care era intr-o punga dar la suprafata era un prezervativ si dupa lantul. Sau ai putea sa impachetezi prezervativul in mai multe hartii cu mesaje ca sa fie si mai amuzant. Asa cadouri iti voi da cateva idei dar nu stiu cat de mult te ajuta adica nu prea stiu pentru baieti mai mult pentru fete. Ai putea sa ii oferi ceas, parfum, camasa, cravata, un set de produse de ingrijire, haine gen o bluza sau haine personalizate cu numele lui sau sa ii desenezi fata pe hartie si te duci undeva unde iti poate face haina cu ce ai desenat tu, sau cu un mesaj amuzant sau numele lui scris sub alta forma, sau cana personalizata cam atat iti pot zice. Numai bine!

1 răspuns: