| monicaolaru1717 a întrebat:

Am un interviu pe postul lucrător comercial. cum o sa să fie întâlnirea. ce întrebări o sa mi pun fiindcă eu n am experiență. sad

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Pai, chestii generale, in principiu: daca ai mai lucrat de curand, daca ai experienta in domeniu, daca cunosti firma la care urmeaza sa lucrezi, daca iti place sa lucrezi, cu ce salariu ti-ar placea sa lucrezi etc. etc. Fii relaxata, nu te panica, daca ceva nu stii, fiindca oricum raspunsul nu-l primesti pe loc ci te vor suna ei si apoi e mana Lui D-zeu! Numai bine!

2 răspunsuri:
| GabrielGL a răspuns:

Nu fi agitata si stabileste tot de la inceput daca zice ca vorbim despre salariu sal o da cotita la unele lucruri nu-i serios

| zed0mrt a răspuns:

O sa te întrebe unde ai mai lucrat, daca ai experiența in domeniu, ce studii ai... cam tot ce consta intr-un CV.