| luisanamy a întrebat:

Am un laptop Acer care s-a stricat si vreau sa instalez windows-ul 7, insa nu imi apar partitiile de instalare. Ce pot sa fac, ca sa instalez cu bine windows-ul?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce s-a stricat la el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai selectat din bios bootarea din cd-rom? ai introdus dvd-ul cu win 7? daca da, ce ti-a aparut apoi? instalarea decurge normal, reuseste sa ajunga pana in pasul unde trebuie formatate partitiile?

| luisanamy explică (pentru anonim_4396):

Am facut absolut tot ce zici si totul decurge normal pana cand trebuie sa aleg partitia. Si nu imi apare nimic sad