| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop acer si nu merge sa activez wireless de la tastatura, am intrat si la iconite dar nu e nici acolo, precizez k mergea inainte, dar abia am instalat windows si nu stiu ce are acum

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spune daca ai avut inainte, furnizorul de internet, daca si ce router ai si sistemul de operare si o sa-ti indic o cale de instalare a internetului. In orice caz poti incerca asa: Start/Control Panel/Network Connections/Create a new Connection si iti intra o fereastra de instalare New Connection Wizard, dai pe wireless network in range si apoi Next si urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!
Poti incerca