| bledyuc a întrebat:

Am un laptop cu windows original preinstalat . Cum pot sa imi reinstalez windows-ul ( nu am primit nici un DVD ) ?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi daca merge: da un restart si cand apare prima imagine pe desktop apasa F4 si fa-i o formatare. O sa pierzi toate programele instalate, windows-ul va arata exact cum l-ai cumparat din magazin.
Bafta!

2 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Nu poti sa iti reinstalezi windows-ul fara DVD.
Incearca sa-i contactezi pe cei de la care ai cumparat laptopul sau producatorii laptopului...

| Neurofunk a răspuns:

Am avut si eu aceeasi dilema. Din cate am inteles trebuie sa contactezi producatorii laptop-ului si nu pe cei de la Microsoft. Sper sa-ti fie de folos.