| AlinFiles a întrebat:

Am un modem de la romtelecom clicknet mobil, dar am o probleme nu imi desichide un singur site, merge bine. youtube tot dar nu imi deschide propriul site desi la alte persoane functioneaza perfect... mie nu mi-l deschide si am sunat la romtelecom dar mi-au bagat niste vrajeli si numere absolut fara nici un rost...
Nu stie cineva un numar unde sa fiu ajutat intr-adevar sau niste sfaturi?

1 răspuns:
| Stamate_Alex_1982 a răspuns:

Alin poti sa-i dai unistall intri la my computer apoi dai la unistall or change a program apoi cauti clicknet mobil ii dai unistall si ti-l dezinstaleaza tu la clicknet mobile ai un program unde dai accept satil conecteze la net.si cand bagi modemul iti apare programul acela il instalezi si vezi ce se intampla. daca nu merge ia-ti altmodem sau du-te si reparal te duci acolo la clicknet mobil si ii spui sa vada ce e neiregula cu el