| rida a întrebat:

Am un nokia 6500 slide si nu am calculator in telefon...ma poate ajuta cineva in aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Calculatorul ar trebui sa il gasesti undeva in meniu>office>calculator
sau meniu>unelte/aplicatii>calculator happy aplicatia nu poate sa fie stearsa din telefon happy asa ca ar trebui sa fie acolo...
Succes!

| rida explică:

Nu e...crede'ma si eu sunt mirat dar nu am calculator...am incercat sa fac si comanda rapida la el da nu il gaseste.