| Burdetiu a întrebat:

Am un Nokia 7020 si nu pot intra pe navigator(pe internet).Am scos operamini si tot nu8 merge spune ca nu se poate conecta la internet.Eu am mega daca intru la magazin Nokia acolo merge tot.Dau funda celui ce ma ajuta sa il fac sa mearga.

1 răspuns:
| Fptl_Dede_1995 a răspuns:

Suni la *100# si intri la setari. Si dai sa iti trimita setarile pentru internet pentru telefonul tau. Vei primii un mesaj cu setarile, le vei instala apoi va functiona.