| simoSTAR a întrebat:

Am un nokia 7210 supernova...se poate ca sa setez ca tema o poza care vreau eu? adica pe telefon sa am o poza si in meniu alta. daca da, cum?(nu vreau teme de pe net)

6 răspunsuri:
| death a răspuns:

Da, se poate. Setezi tema, alegând-o din galerie, după care te duci la imagini, alegi poza pe care o vrei, apeşi Opţiuni (e în stânga), utilizare imagine, setare ca imagine fond. Posed o asemenea sculă şi chiar este de apreciat faptul că se poate personaliza foarte multbig grin

| simoSTAR explică:

Death, nu merge...cum ai spus tu sa setez ca imagine fond...eu vreau ca tema nu ca wallpaper.adica o poza din telefon o vreau tema nu wallpaper

| Sara a răspuns:

Da, poti face asta. Fa ti cont de www.zedge.com si creaza ti propria tema. Gasesti jos create my theme, ceva de genu. Incarci poza dorita si felul cum sa apara, si gata thema. Sper ca te am ajutat, pa!

| Oktavian a răspuns:

Daca are functii suplementare poza trebuie sa fi si functia cautata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un telefon nokia 7210 supernova as vrea sa stiu si eu dk pot pune parola la mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu aceeasi problema am si eu