| coszma19 a întrebat:

Am un Nokia asha 203 si nu se mai apride apas butonul rosu si nu vrea sa aprinda, il bag la incarcat, se incarca apas pe toate butoanele se aprinde ecranul daca apas pe butonul rosu nu se aprinde nimic, ce ziceti e din butonul rosu de aprindere sau din soft?

2 răspunsuri:
| bvampeires a răspuns:

In capul telefonului este un buton cu semnul de aprindere ca un Q, are tata tel d-asta, si eu ma speriasem la inceput, pana l-am descoperit happy (capul telului adica deasupra ecranului pe inaltime, grosime cum vrei sa-i spui.

| PaulCred a răspuns (pentru bvampeires):

Unde in capul telefonului?