| Dorinel a întrebat:

Am un Nokia N95 8GB si nu stiu cum as putea scapa de primul meniu... ceva idei? multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| medeeaalex a răspuns:

Intri in meniu-tools-settings-general-personalisation-standby mode iar acolo o sa selectezi of pe stanby mode si iti va disparea primul meniu lasand doar wallpaperul cu ceasul si bateria

2 răspunsuri:
| laptopbun a răspuns:

Am un coleg de camera care face resoftari si modificari la nokia n95. Da-mi mai multe detalii despre ce vrei sa faci ca a zis ca nu intelege ce vrei de fapt.

| vyrus3l a răspuns:

Ai putea sa cauti pe Google un soft care are un alt tip de meniu.