| mihaela1mihaela a întrebat:

Am un Nokia si am extraoptiunea web n walk pe cosmote activata, ar trebui sa-mi expire cam peste 1 saptamana dar cand dau sa mi se incarce o pagina pe internet, se incarca jumate si dupa scrie conexiunea a fost pierduta reincercati. Pana acum a mers dar nu stiu ce ii pot face?
Va rog daca puteti sa-mi spune-ti, poate am umblat la setari ceva!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa pul la setarile de internet, ce retea ai, adica cosmote la setari? sau spune-le sa iti retrimita datele de internet ca sa il reconfigurezi.