| andreylupu07 a întrebat:

Am un porc vietnamez. daca acesta si-a rupt coloana mai are sanse de a supravietui? sau ce tratamente s-ar putea face? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Da poate supravietui dar va trebuii sa ai mare grija de el.Nu mai ai ce sa ii faci. Daca este mare iti recomand sa il tai, desi pare crud asta este. Daca nu vrei sa il tai si ii asiguri toate conditiile va supravietuii!

1 răspuns:
| ღMaryaღ a răspuns:

Pai gandeste-te ca oamenii care isi rup coloana raman paralizati pe viata...mergand doar in carucior.Nu cred ca ai putea sa pui un porc vetnamez in carucior si sa stai mereu sa-l ingrijesti...dar poate porcusorul tau poate avea altceva rupt sau poate sa fie o ruptura care nu il paralizeaza cel mai bine si mai sigur e sa chemi un medic veterinar! Imi pare rau pentru acest accident al porcusorului tau!