| dannyel89 a întrebat:

Am un router Asus RT-G32 si conexiune de la RDS si ma conectez la router cu leptopul si vreau sa ma conectez si cu telefonul dar nu stiu setarile care trebuie sa le fac la router sau la telefon. VA ROG AJUTATI-MA SI PE MINE!

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

La telefon mai antai activezi wireles conection, apoi al lasi sa caute reteaua ta, apoi daca a gasit-o da clik pe ea si apoi conect si gata merge.
PS. La wireles intra in el prin calculator ceva gen 192.168.1.1 depinde de tip, si apoi acolo seteaza o parola personala si un nume la wirelesul tau ex. dannyel, astea fiind pentru a nu da internet la tot cartierul si pentru a te recunoaste in multimea de retele ce pot fi in preajma ta.Succes!