| Deeaa1911 a întrebat:

Am un router Huawei HG658 de la romtelecom si am renuntat la contractul cu romtelecom si acum sunt la o retea de internet urbana si trebuie sa clonez macul placi mele de retea pe ruter as vrea sa stiu daca pot configura ruterul in felul specificat si daca da cum big grin explicit daca se poate! Multumesc frumos :* :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala e model nu router si foloseste tehnologia adsl de la romtelecom, nu cred ca o sa il poti folosi la o alta retea care nu foloseste aceeasi tehnologie. oricum un router normal isi cloneaza el singurel mac ul nu e nevoie sa faci tu treaba asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea să nu. Ăla cred că este router ADSL.