| Betyskumpik a întrebat:

Am un Samsung galaxy S4 si astazi i-am actualizat software-ul....pana sa il actualizez puteam sa pun emoticoane la contacte...trebuia sa am o aplicatie cu emoticoane...dar macar mergea...acum nu mai pot sa pun emoticoane! Inainte aveam android 4.2.2 si acum am 5.0.1 da nu mai pot sa pun emoticoane la contacte! Va rooogg muult de tot! Ajutati.ma!

1 răspuns:
| RadikalGamer a răspuns:

Încearcă să iei o alta tastatură de pe Google Play, gen GBoard. Poate merge așa.