| valy956 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Young Duos si astazi l-am scos de la incarcat si ce credeti? imi apare fulgeru' ala ca si cum s-ar incarca... E enervanta chestia ca se intampla sa intru in vreo aplicatie ceva si sa iasa din ea sa imi arate bateria ca se incarca. ciudata chestie.

Vi s-a intamplat?

Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Trebuie dus la garantie / un service autorizat pentru o reinstalare de soft sau pentru probleme hardware (piese). Inainte sa-l duci salveaza toate pozele si videoclipuri etc. in alt telefon sau in card.

2 răspunsuri:
| al3x955 a răspuns:

Incearca mai intai sa il inchizi si sa il deschizi inapoi, daca se rezolva il pui iar la incarcat si daca problema tot persista trebuie sa te duci cu el sa service

| Arnold2893 a răspuns:

Bug.
Eu am s4 si nu am avut nici o problema.
Probabil e de la telefon.
Procesor mic / android performant.
Du-te la un service si vorbeste acolo.
Funda?happy