| pannnda a întrebat:

Am un Smart mini si nu mi se mai deschide, nu mi se mai incarca la intreruparor, il bag la incarcat cu USB la laptop, si imi apare bulinuta ca incarca, dupa cateva ore, minute(depinde) imi aparepe ecran bateria si imi arata ca incarca, dar cand insist sa.l deschid imi arata bateria si cu rosu ca e prea descarcat si nu merge deschis,.il deschid dupa o gramada de timp, de ce?
:/ cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Incearca sa intri in safe mode printr-o combinatie de butoane ( volum si home/lock ) si sa ii dai reset, dar se vor sterge toate datele.

| pannnda explică (pentru smartlollipop):

Nu mergesad

| smartlollipop a răspuns (pentru pannnda):

Mda, atunci te sfatuiesc sa cumperi un acumulator nou si sa rogi pe cineva in domeniu sa-l schimbe cu cel vechi.