| Gheorghie_Ovidu_1993 a întrebat:

Am un stick modem cu net de la digi si are 5 gb este nelimitat adica imi ajunge o luna

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e nelimitat poti naviga toata luna pe el. Acel 5 giga reprezinta volumul de descarcare la viteza maxima data de ei.E ca o limita de download. Odata atins pragul de 5 giga si depasit, viteza de descarcare/incarcare incepe sa scada.Nu iti intrerupe netul dar nu mai ai viteza asa mare, cand intri pe o pagina va incarca ceva mai greu, posibil sa cada si internetul mai des. Deci 5 giga ai la viteza de download mare. Daca descarci mai mult de 5 giga, iti scade viteza.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Iti ajunge mai mult timp.