| Titan123 a întrebat:

Am un tel Nokia 1.3, am băgat un card micro SD, de memorie și l-am șters din greșeală.Cum îl pot recupera?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Îl scoți imediat, îl pui într-un adaptor și apoi îl bagi într-un calculator / laptop și cu programul Recuva ai putea recupera chiar tot.

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Ia vezi, nu cumva ii spune Recuva?

| mihai69 a răspuns (pentru darrio2007):

Ba da, dar n-am văzut că am comis vreo două erori de tastare (e greu în autobuz cu degetele groase...).
Dacă nu a mai scris nimic pe el, are șanse de recuperare spre 100%. Cu cât l-a folosit mai mult după acea ștergere, cu atât scad șansele de recuperare.

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Ok, o seară plăcută!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cardul il recuperezi. Ce este pe el nu mai recuperezi.