| anutza98765 a întrebat:

Am un telefon LG GT405 si nu stiu cum sa descarc pozele din el in calculator. Nu am card de memorie dar am un cablu USB.

1 răspuns:
| emorebbel a răspuns:

P.S:Incearca cu discul telefonului daca e original sau daca nu ia-ti un bluetooth prin usb 2.0 pentru pc si transfera prin blutooth.Pentru ca prin usb poti transfera doar muzica sau poze de pe cardul de memorie! Ai putea sa-ti iei un card daca primele doua metode nu le poti facewinking Succes!