| ancutza1959 a întrebat:

Am un telefon Nokia C1-01 Vodafone la care sa introdus codul gresit de deblocare de 3 ori(12345) si vreau sa-l deblochez. IMEI:359745043054755

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Lasa-l vreo 10 minute si dupa baga codul corect si va merge.

| andreisoci a răspuns:

Pfuuulaughingsi eu am patit asa, iti trebuie master cod, cauta pe google master cod si bagi imei-u sau daca nu merge scoti bateria si o bagi inapoi, asta cu bateria incearca de 2-3 ori ca dupa aia merge, si bagi codul ala de deblocare 1234 sau care e la Nokia