| Ђαнτuk a întrebat:

Am un telefon Orange atlanta. odata m-am enervat si l-am trintit in podea. de atunci imi scrie lipsa U(sim) cu toate ca sim este in telefon, imi apare ca sa introduc codul de deblocare retea, poate nu mai merge reteaua Orange? cum credeti? imi trebuie urgent!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Deci stiu ca am patit si eu si sunt sigur de asta e de la receptoru ala care tine cartele ori il fixsezi tu ceva sau il duci la reparat e 40 de leiwinking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca l-ai trantit, cum crezi ca ar mai putea functiona? Du-te cu el la un service.

| introduaicinumele a răspuns:

Si tatalui meu ii facea asa figuri un telefon, si cand l-a desfacut era sparta placa de baza (putin crapata langa antena). Poate ti s-a dezlipit un contact sau ceva de genu, acum, e vina ta, daca ai dat cu putere. ori il duci la service (sunt sanse sa nu ti-l poata repara) ori cumperi altul, ca cu garantia nu rezolvi nimic, se vede ca a fost lovit.