| FunKesha a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby! Cum pot sa iau de pe calculator pe telefon muzica? Am si adaptor si cablu usb si Bluetooth! Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| BongThugs a răspuns:

Pai bagi cablu in telefon si PC si te duci in My Computer unde iti va aparea intr-o partitie ceva, dai acolo si o sa iti recunoasca Cardul de memorie [ daca ai ]. Daca nu merge bagi cardul din tel in adaptor si dupa accea bagi adaptorul in PC! HF

2 răspunsuri:
| colombo1 a răspuns:

Prin cablu usb e simplu.introduci un capat al cablului in locul de incarcare si celalalt in locul de USB al pc-ului se conecteaza la pc singur. apoi ori dai clic dr pe melodie si dai trimitere la telefon sau cu copy-paste.

| Any_3777 a răspuns:

Da,si eu am Samsung corby, dar trebuie sa ai memory card.pa