| FemeiaPaiangan a întrebat:

Am un telefon Samsung E2510.De 1 mai am fost la Bradesti cu mama si o prietena de a ei impreuna cu baiatul ei.Nu aveam ce face asa ca am scos telefonul din buzunar si cum nu prea am multa muzica pe el deci practic nu prea aveam ce face cu el am activat bluetooth-ul.Aflu ca inca doua persoane din apropiere il aveau activat:un LG si un Raj.Prima data incerc sa ma conectez cu LG si imi cere codul PIN. Tastez 1234 considerand ca acesta e codul PIN pentru orice telefon de vreme ce nu mi l-am schimbat(nici macar nu il folosesc)si dau OK.Imi spune ca e o eroare de conectare si ma intreaba daca vreau sa reincerc. Apas pe DA.Degeaba.Atunci dau REVOCARE si incerc sa ma conectez si cu Raj dar tot degeaba.Sa fie oare din cauza ca nu am tastat codul PIN care trebuia sau ca are telefonul meu vreo problema? Mentionez ca atunci cand am activat blutooth-ul mai demult ca sa primesc niste melodii de la varul meu mi-a spus ca telefonul nu a detectat nici un alt aparat bluetooth conectat desi el avea Nokia conectat. Pot primii fisiere dar nu ma pot conecta cu un alt telefon.Care sa fie motivul? Oare exista alt PIN?

7 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Sau incearca o resoftare...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cerea PIN -ul de retea care este 12345happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...si eu am acelasi telefon ca tine. e un telefon foarte bun si mai sunt si alte coduri cum are fi 0000.mda sa stii ca aceste telefoane nu sunt ele cele mai tari insa eu am uitat sa il scot din buzunar si l-am bagat la spalat si si acum imi functioneaza.am aruncat cu el si dupa un copil la scoala si nu are nimic, trebuia sa bage codul si cel care era acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand te-ai conectat cu lg-ul ala si cu celalalt tel nu ti-a mers ca ei nu au dat accept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut coduri pentru sonor la samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma pis pa voi. Daca voi considerati ca tel asta e ceva bun eu ma pis pe el si ii dau foc.Cat despre cum sa te conectezi la alt telefon nu te mai chinui ca nu ai cu ce.Eu am acelasi tel si imi perde semnalu intruna

| cristinna1919 a răspuns:

Pai daca iti cere codul PIN trebuie sa-l tastezi si tu si persoana respectiva pentru a schimba 'date'.
Telefonul tau nu are nici o problema