| Do_Bo_1997 a întrebat:

Am un telefon : Samsung Galaxy Next Turbo ( GT-S5570I ) si mi-as dori sa descarc diferite aplicatii de pe android.... Vreau sa-mi cumpar un router, gen http://www.emag.ro/......L-WR741ND, eu sunt la RDS si as dori sa intreb mai multe depre un router, chiar nu prea stiu nimic despre ele. Ar trebui sa vorbesc mai intai cu cei de la RDS si apoi? Cum se foloseste acest router ( username, parola ) probabil cand il voi achizitiona va avea un manual. As vrea sa imi spuneti cat mai multe informatii ajutatoare! Multumesc

1 răspuns:
| StefaniaM a răspuns:

Pai acolo stiu ca e un manual de utilizare care-ti spune ce trebuie sa faci