| adrianpetrican a întrebat:

Am un televizor vortex si un meci de fotbal care e de 50 fps! Merita sa il convertesc pe un computer cloud tot la 50 fps? Imi va merge pe tv? Eu vreau sa mearga pe tv ca si cand e in direct!

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Poti sa incerci, dar poate ceri prea multe de la vortex, e un low end totusi, un brand de buget, nu te astepta sa vezi ca pe un Samsung uhd sau alta firma de top.

| adrianpetrican explică (pentru antimulte):

Meciul e in format hd 720p! eu vreau sa mearga ca la tv in direct adica sa nu mearga in frameuri! sa mearga ca si cum misc eu mana asa sa mearga!

| Wr3nch a răspuns (pentru adrianpetrican):

Daca suporta tv-ul hd ar trebui sa mearga okey. Dar din ce stiu eu si la tv se transmite in maxim 30 de fps, asa ca nu stiu daca sustine 50.

| adrianpetrican explică (pentru Wr3nch):

30 fps merge in frameuri?

| Wr3nch a răspuns (pentru adrianpetrican):

Nu man, e ca la tv.