| MultiNyku1 a întrebat:

Am un volan myria my-1002 si mi-s-a stricat volanul nu stiti de unde sa iau altul dar doar volanul nu si pedelele si shimbatoru.

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Numai daca gasesti la cineva care doreste sa-l vanda, altfel nu se dau decat impreuna! Poti sa cauti prin anunturi, pe net si tot asa! Bafta

| tomy97 a răspuns:

Salut! Si eu am probleme cu volan.Mie mi s-a stricat schimbatorul insa. Daca am gasi noi doi un volan poate ca l-ar vinde in parti.ID-ul meu este:fanferrari.