| nobody_7406 a întrebat:

Am vazut acum 3 ani un film si nu mai tin minte cum se numea. as vrea sa-l revad. cred ca era horror sau ceva de genul.era cu niste caini roboti care ucideau tot ce prindeau. tin minte o scena in care o mama incearca sa-si salveze fetita si o ascunde intr-un canal, iar pe maicasa o sfasie unul din acei caini. e destul de sangeros filmul. daca stiti cumva despre ce vorbesc, dati-mi niste nume... poate-l gasesc. mersi!

3 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Okhappy. Ma bucur ca te-am putut ajutahee heehappy:d

| nobody_7406 explică:

@yullyanNa1 nu e acela, dar m-ai ajutat sa-l gasesclaughing era mai jos. "rottweiler"