| Skarr a întrebat:

Am vazut acum o saptamana ceva de unu care s-a trezit in vis si totul parea normal isi incepe ziua si dupa se trezeste confuz si el de fapt a visat doar. Era ceva lucid dreaming. Eu nu am avut nici odata un vis d-asta dar acum m-am trezit si ma tot gandesc daca visez acum si nu-mi dau seama :// Stiu ca e stupid

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e stupid. Unii trăiesc așa în vis toată viața și nu își dau seama.

| Yuoia a răspuns:

Si nici nu o sa ai asa un vis. Ala era un film, deci fictiune pura.