| MrFunky2 a întrebat:

Am vazut ca sunt tot felul de teste gen ce spune muzica pe care o asculti despre tine.Ma rog,daca ascult trap,ce fire am, etc?big grin

9 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ca nu stii ce e aia muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ce ma? Ai venit tu cu manelele tale aici? Trist.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis eu ca ascult manele? De ce tragi concluzii pripite?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pentru ca doar acei oameni sunt asa intelectuali, si judeca gusturile altcuiva.Ma intreb ce parere ai de persoanele LGBT.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, nu am o parerea tocmai buna despre LGBT, dar nu despre asta era discutia. Pot sa comentez totusi, e un site liber.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Cu comentarii irationale si negative? De ce iti mai pierzi timpul?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

El a cerut o parere. Eu i-am oferit-o. O opinie nu e niciodata gresita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin urmaresc intrebarea.winking

| diapopa a răspuns:

Heei:)
uite aici gasesti o gramada de teste; atat de plictiseala, cat si despre personalitatea ta
https://www.buzzfeed.com/

sper ca te ajuta;)