| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la cativa useri de pe YouTube ca au ceva diferit fata de restul, de exemplu : Cand vizionezi un video de al lor in loc de nume apare o poza gen SUBSCRIBE, sau au pagina cu mai multe chestii interesante. As vrea sa stiu cum fac asta.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Acelea sunt într-un fel, persoane care au o legătură cu YouTube. Datorită faptului că videoclipurile lor au foarte multe vizionări şi subscriptions, site-ul le-a permis să îşi personalizeze pagina şi butonul de subscribe.
În orice caz, aşa cum am spus mai sus, mai-marii YouTube-ului, cei care îl fac să meargă (Shawn Dawson, Ray William Johnson, nigahiga etc.) - oamenii cu foarte, foarte multe vizualizări, sunt plătiţi ca să nu renunţe la comedie sau la sfaturile lor, în fine, ce mai fac ei.
Din păcate, nu îţi poţi personaliza pagina asemenea lor. Dar totuşi, îţi poţi creea un background care să meargă perfect cu pagina ta de YouTube. Ar trebui să ai câteva noţiuni de Photoshop pentru asta.