| ion54 a întrebat:

Am vazut odata la ilike it un prgram pe care daca il folosei puteai sa intri pe situri care le poti acesta dor america cum se cheama?

1 răspuns:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa zici, cred ca se numeste PROXY, o adresa IP virtuala. Poti schimba setarile direct din browser-ul tau sau descarca http://www.anchorfree.com/ si dai Connected, o sa ai IP de United States, adica ceea ce vrei tu sa faci. Nu stiu exact ce soft au aratat ce-i de la ProTV dar asta face acelasi lucru ( nu am urmarit emisiunea dar banuiesc ca asta sau Cyberghost VPN a fost aratat ). Succes!