| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut odata o misiune in call of duty 1 sau 2 in care esti in avion si trebuie sa distrugi alte avioane. spuneti-mi in ce call of duty gasesc misiunea si aratatimi vide clipul. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Mariusfreek a răspuns:

Callof duty 1 are un patch se numeste call of duty united ofensive acolo gasesti misiunea

6 răspunsuri:
| Mariusfreek a răspuns:

Cod1 are un patch numit cod united ofensive acolo se afla misiunea ta

| heisenberg a răspuns (pentru Mariusfreek):

Ah, am uitat de add-on, bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Call of duty united of offensive sau nu stiu cum dar gasesty sigur pe google cv asemanator cu numele asta,... funda?

| heisenberg a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch - din Call Of Duty 2 Big Red One (care a fost doar pentru console)

http://www.youtube.com/watch?v=dV4kp3iYDFY - Call Of Duty (5) World At War

Poate le confunzi cu alte jocuri, in CoD 1 si 2 pe PC nu sunt astfel de misiuni.

| TheOne007 a răspuns:

Call of Duty United Offensive este continuarea lui call of duty