| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Am vazut undeva ca zodia gemeni incepe de pe nu stiu cat si se termina pe 20 iulie, dar si racul incepe pe 20 iulie.eu ce zodie sunt? m-am nascut pe 20 iulie. funda!

Răspuns Câştigător
| redtulip a răspuns:

Esti in zodia rac.
Dupa Zodiacul European:
- zodia Rac (decada 3)
- ascendent in Balanta

Dupa Zodiacul Chinezesc:
- zodia Sobolan (de Foc)
- ascendent in Cal

Dupa Zodiacul Indian: zodia Testoasa
Dupa Zodiacul Druidic: zodia Ulm
Dupa Zodiacul Floral: zodia Bujor

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Gemeni : 22 mai - 21 iunie
rac :22 iunie - 22 iulie

Deci esti rac! happy

| Ax a răspuns:

Esti rac crede-ma sora mea e rac si e nascuta pe 2 iulie iar tatal meu e rac si e nascut pe 21 iulie

| Rainbow_4693 a răspuns:

Daca esti nascut/a pe 20 iulie esti racbig grin Racul incepe pe 22 iunie si se termina pe 22 iulie. Iar zodia gemeni se termina pe 21 iunie`winking

| AleXaandraa a răspuns:

Eu zic ca esti Rac. happy

| NeaIon25 a răspuns:

Esti rac.Gemenii se termina pe 20.07, deci ultima zi la gemeni este pe 19.07=>ca prima zi a racului este pe 20.07=>tu esti rac