| Evelinmariaa a întrebat:

Am vrut sa fac o comanda pe make-up Shop fără sa îmi creez un cont, însă mă primit un cod de verificare a comenzii care sa ateste existenta persoanei, pe telefon, asta înainte sa finalizez comanda. Acum nu știu daca s-a făcut comanda sau nu. Ar fi trebuit sa primesc un nou sms sau email care sa specifice ceva legat de comanda?

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Cel mai bine e sa suni la ei, la informatii clienti, sau daca au o adresa de email, sa le scrii. Ai primit cumva si un numar de comanda? Daca da, mentioneaza-l in email sau la telefon.