| ReignForest a întrebat:

Am windows 11, dar mi se mișcă laptopul greu. Spre exemplu îmi rămâne câte o dată blocat și nu pot mișca nici mouseul pe ecran.De ce?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca cere un laptop bună, ramai pe 10

| relian a răspuns:

Atat poate laptopul tau, aia e viteza cu ce se misca.Nu ai cei face, cati bani dai pe el atat si face.
Inainte ce wind aveai? Intreb ca poti face diferenta, cum rula pe wind vechi, cum ruleaza pe asta 11 ce spui.
Daca inainte aveai 10 si se misca f rapid, atunci or fi probleme tehnice, dar de se misca si pe 10 cam la fel, dul la gunoi.

| gabicoo a răspuns:

Te-ai grăbit să faci upgrade la Windows 11!

| doctorandus a răspuns (pentru gabicoo):

Mie-mi merge foarte bine încă de la prima versiune pre-beta devenită publică.

| DidiPuscariasu3 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu e problema că s-ar fi grăbit, problema e că în general Windows 11 are foarte multe bug-uri încă de la lansare. De unde era să știe băiatul?

| DidiPuscariasu3 a răspuns:

Https://www.onlaptop.ro/......se-rezolva

Aici este pentru Windows 10, dar nu cred că Windows 11 este atât de diferit de Windows 10. Sper să fie de ajutor link-ul trimis.