| vahefvd a întrebat:

AMD Ryzen 7 2700X 3. 7GHz 2TB+SSD 240GB 16GB DDR4 GeForce GTX 1660Ti OC 6GB cate FPS am cu acest pc pe grafici maxime pe PUBG GTA V si alte jocuri diverse?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce buget ai? Nu te arunca la mizerii facute deja, cu putine exceptii au puse pe acolo si cateva componente de doi lei pe linga altele care sa ia ochii.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut.M-am uitat la acest video pe yt: https://www.youtube.com/watch?v=aFXix4EjXC4
.Dupa cum se vede, duce toate jocurile pe high 1080P fara probleme la peste 60FPS.