| Miranda29 a întrebat:

Are ceva daca am varsat bere pe unitate?

13 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu are nimic numai sa nu mai versi altceva pe unitate

| afrodita3333 a răspuns:

Daca nu a intret inauntru nu are nimic.

| alin567 a răspuns:

Daca nu a luat foc, nu s-a inchis nu are nimic laughing

| thecakeisalie a răspuns:

Pe unitate, nu. Daca a intrat in unitate fii atenta sa nu ajunga la placa de baza.

| DLeonard a răspuns:

Daca inca iti functioneaza inseamna ca nu a intrat in ea.Nu are nimic.

| hitman112 a răspuns:

Berea se bea nu se arunca pe unitate. Sfatu me e sa bei atata bere cat intra in tine. Sau sa iti iei un prieten de bautura, unitatea nu iti tine companie la bautlaughing

| Skm a răspuns:

laughing) o, da. Va mirosi urât. Dar văd că încă-ţi funcţionează laughing)

| TheRanger a răspuns:

Daca nu a fost multa sa intre pe la imbinari, nu s-a scurs multa in fata si deloc in spate nu are nimic

| amiileila a răspuns:

Daca intra in unitate, ti-ai facut calculatoru' varza!

| AlberT1 a răspuns:

Usuca-l cu un uscator de par.

| alexhino a răspuns:

Pai daca ai varsat de mai demult si inca nu a patit nimic, atunci e ok

| help112 a răspuns:

Pai depinde de cantitatea de bere varsata roaga un spegialist sa o verifice

| cosminus1 a răspuns:

N-are nimic, scoateo
din priza si lasao la uscat